Bratislava – Londýn, len za 490 Sk (plus letiskové poplatky).

Cestujete do Londýna? Letenku SkyEurope si môžete kúpiť cez Pelikan.sk za neuveriteľne nízke ceny!


Špeciálne ceny platia, ak poletíte v období od 28.10.2007 do 14.12.2007. Ceny sú už od 490 Sk za jednosmernú letenku z Bratislavy do Londýna! (letiskové poplatky 865 Sk).


Neváhajte a zarezervujte si letenku cez Pelikan.sk ešte dnes!


V rámci v rámci predstavenia ďalšej časti zimného letového poriadku SkyEurope ohlasuje osem nových destinácií. Od konca októbra bude štyrikrát týždenne prevádzkovať lety z Viedne do Lisabonu a denne lety z Prahy do londýnskeho Lutonu. Dlho očakávanou novinkou sú i lety dvakrát denne medzi Prahou a Bratislavou, pričom do Prahy sa na jeseň začne lietať aj z Košíc. SkyEurope zároveň otvorí štyri lety týždenne z Prahy do Benátok a dva lety do Atén. Do ponuky pribudli aj nové linky z Košíc do Londýna-Lutonu a Dublinu. Bratislava ponúkne upravené časy tradične žiadaných letov do Košíc a pribudne linka do Corku.


Veľmi populárne spojenie medzi Popradom a Londýnom zostáva cestujúcim i naďalej k dispozícii tri krát týždenne, no rovnako ako všetky ostatné lety do Londýna bude presunuté na letisko Luton. Karim Makhlouf, obchodný riaditeľ spoločnosti povedal: “Máme najmladšiu flotilu v Európe a prevádzkujeme úplne nové lietadlá Boeing 737-700NG, ponúkame jedny z najnižších cien leteniek, kvalitný produkt na palube a obsluhujeme veľké letiská. Luton je ideálnou bránou na londýnsky trh a umožňuje nám poskytnúť skutočný prémium low-cost produkt.”


Letenky SkyEurope si môžete výhodne zarezervovať cez Pelikan.sk.