Jedinečná akcia pre tých, ktorí sa rozhodnú ísť bývať a pracovať do anglického mesta Leeds. Asistenčný program Super teraz získate úplne zadarmo, spolu s podrobnou mapou Leeds, SIM kartou a adaptérom na elektrickú sieť. Rozhodnite sa do konca januára a získajte navyše týždeň ubytovania tiež ZADARMO! Ušetríte tak vyše 7.000 korún!

(PR) Poďte pracovať a bývať do anglického mesta Leeds – teraz sa to naozaj oplatí! Takáto ponuka tu ešte nebola: program služieb „Super“ dostanete od spoločnosti Bohemia World úplne zadarmo. Je to balíček služieb, ktoré Vám uľahčia život a prácu v Anglicku.  


Ak chcete vycestovať za prácou do Anglicka, teraz je najvhodnejšia doba! Január patrí medzi obdobia, kedy je ľahšie nájsť si prácu. Mesto Leeds ponúka dostatok vhodných pracovných príležitostí – a agentúra Bohemia World Vám so všetkým pomôže! Čitajte ďalej.


Mesto Leeds
Mesto Leeds je jedným z hlavných miest severného Anglicka. Leeds má omnoho väčšiu výrobnú sféru ako Londýn, no v poslednom čase mestu dominuje aj sektor služieb. Po Londýne je mesto Leeds druhým najväčším finančným centrom v Británii.  Nedávno získal Leeds aj rôzne ocenenia, napríklad „Najlepšie podnikateľské mesto v Británii“, „Turistické mesto roka“, „Najobľúbenejšie mesto v Británii“.


Práca v Leeds
V meste Leeds pracuje vyše 440 tisíc ľudí a očakáva sa až 45% nárast pracovných príležitostí v tomto meste. Za posledných 20 rokov bolo v Leeds vytvorených najviac pracovných miest v celej Británii mimo Londýn – až 91 tisíc pracovných miest! V Leeds je po Londýne najviac pracovných príležitostí vo výrobnej sfére. Leeds má najmenší pokles zamestnanosti. Až 11% všetkých pracujúcich pracuje vo výrobnej sfére. V porovnaní s veľkými anglickými mestami má Leeds najnižšie percento nezamestnanosti. V Leeds je viac ako 300 rôznych pracovných agentúr, ktoré vám pomôžu nájsť prácu.


Ako sa dostať do mesta Leeds


Do Leeds sa dá dostať lacno prostredníctvom nízkonákladovej spoločnosti Jet2.com, ktorá prevádzkuje do Leeds linku z Prahy. Spoločnosťou ThomsonFly sa lietadlom dostanete do mesta Shefield, odkiaľ je to do Leeds naozaj kúsok.


Druhou možnosťou je letecká doprava do Londýna a odtiaľ do Leeds vlakom (2 hodiny cesty) alebo autobusom (tri hodiny cesty). Autobusový lístok z Londýna do Leeds stojí už od 3.50 libry (čo je menej ako celodenný lístok na metro v Londýne!).


Zaregistrujte sa do konca januára a my Vám zabezpečíme dopravu do Leeds ZADARMO! Pricestujete do Londýna, Shefieldu či iného letiska v Anglicku a my sa postaráme o Vašu dopravu na miesto ubytovania. Stačí, ak sa dopravíte do Anglicka!


Prečo vycestovať za prácou do mesta Leeds?


Ponúkame Vám hneď niekoľko dôvodov na zamyslenie:  • veľa pracovných príležitostí, nízka nezamestnanosť
  • pracovné možnosti pre šikovných ľudí aj vo výrobe
  • len 2 hodiny vlakom od Londýna
  • nižšie náklady na bývanie a existenciu, avšak lepší zárobok ako v Londýne
  • väčšia preplatenosť nadčasov
  • podpora od Bohemia World!

Ubytovanie v Leeds
V meste Leeds Vám samozrejme zabezpečíme plnohodnotné ubytovanie typu house-share. Vybavenie aj ceny lepšie než v Londýne! A navyše akcia pre tých, ktorí pricestujú do Leeds do konca januára: týždeň ubytovania zadarmo! Áno, ak pricestujete do Leeds do konca januára 2007, potom od nás získate pekný novoročný darček: týždeň ubytovania zdarma!


Ušetrite 7 tisíc korún!
Rozhodnite sa pre anglického mesto Leeds, zaregistrujte sa čo najskôr na našej stránke, vycestujte v januári a ušetrite vyše 7.000 korún (pretože v tejto hodnote dostanete od nás ZADARMO program Super, týždeň ubytovania, podrobnú mapu Leeds, adaptér na elektr. sieť, britskú SIM kartu a dopravu na miesto ubytovania).


Ako získať tieto výhody?
Stačí sa zaregistrovať, zaplatiť pred odchodom rezervačný poplatok 990,- Sk a už do 5 dní môžete byť v meste Leeds.


Táto špeciálna akcia platí len do konca januára! Nezáväznú registráciu nájdete na stránke www.bohemiaworld.sk/ubytovanie-praca-v-leeds.php.