Vycestujte za prácou do Londýna teraz ešte lacnejšie – akciová ponuka spoločnosti Bohemia World – získajte program SUPER zadarmo.

Bohemia World, anglicko-česko-slovenská spoločnosť, ponúka všestranný servis pre Slovákov a Čechov v Londýne, a na koniec leta pripravila špeciálnu akciu. V rámci tejto super akcie dostanú záujemcovia o vycestovanie za prácou do Londýna program SUPER zadarmo. Akcia je časovo obmedzená a platí, ak vycestujete do Londýna do 15.9.


Program Super je obľúbený balíček služieb, ktorý zahŕňa nasledujúce služby:  • zabezpečené ubytovanie v Londýne
  • poldenný orientačný program v Londýne (zoznámenie s okolím vášho nového bydliska – pracovníci agentúry vám ukážu, kde je stanica metra, kde sú najbližšie zastávky autobusu, kde najlepšie a najlacnejšie nakúpiť, kde sú najbližšie banky a potrebné úrady, atď.)
  • poskytnutie tlačených kontaktov na overené pracovné agentúry
  • informácie o otvorení bankových účtoch v Londýne, získaní čísla sociálneho zabezpečenia NINO, registrácii na britskom ministerstve vnútra a CIS karte
  • od piateho týždňa zľava na ubytovanie
  • vystavenie Proof of Address
  • zadarmo SIM karta britského mobilného operátora
  • zadarmo adaptér na britské elektrické zásuvky
  • linka pomoci 24 hodín nonstop.

Štandardná cena je programu je 3.490 Sk. Teraz vám ho agentúra Bohemia World ponúka zadarmo! Vycestovať môžete do troch dní.


To ale nie je všetko – k programu Super dostanate zdarma aj odvoz z letiska Stansted autom až na miesto ubytovania (štandardne stojí odvoz z letiska 20 libier – letisko je totiž vzdialené od Londýna asi 1:45hod cesty autobusom).


Čo treba spraviť pre získanie programu SUPER zadarmo?


Je to veľmi jednoduché – stačí sa zaregistrovať prostredníctvom formulára na stránke www.bohemiaworld.sk/registracia.php. Obratom dostanete na vašu e-mailovú adresu potvrdenie o prijatí registrácie a následne všetky potrebné inštrukcie. Podľa týchto inštrukcií stačí uhradiť rezervačný poplatok 990 Sk a do troch dní od uhradenia poplatku môžete byť už v Londýne! Zaregistrujte sa ešte dnes, pretože počet miest je obmedzený. Nezabudnite, že akcia trvá len do 15.9.


A ešte zopár užitočných odkazov:Kontakt: Bohemia World, s.r.o., tel. 0918-619-078 alebo 02-48287-626, Nevädzová 5, Bratislava, www.bohemiaworld.sk