Vráti sa? Michael Jackson údajne plánoval odohrať v lete 2008 v Londýne až 30 koncertov. To sa však nestalo. Podľa viacerých zdrojov sa však tieto koncerty odohrajú toto leto!

Michael Jackson sa stiahol do ústrania v roku 2005 po súdnom spore ohľadom zneužívania detí a práve táto séria koncertov by mala byť jeho veľkým návratom. Všetkých 30 koncertov by sa malo odohrať v londýnskej O2 Arene. Spevák by mal za každý koncert dostať približne 1.5 milióna libier. Už dlhšiu dobu sa hovorí o jeho finančných problémoch a takáto séria dobre platených koncertov by mu nepochybne pomohla. Denníky Times a Sun informovali o prebiehajúcich rozhovoroch, no usporiadateľ koncertov v O2 Arene hovoril iba o špekuláciách.

Minulý mesiac informovali viaceré bulvárne plátky o jeho vážnom ochorení a nevyhnutnosti transplantácie pľúc. No podľa jeho vlastných slov je zdravý a koncertnú šnúru vydrží. Michael Jacskon naposledy vystupoval v roku 2006 na World Music Awards, zhodou okolností v Londýne, a kritici označili toto vystúpenie za katastrofálne. A tak je na mieste otázka, či 50 ročný spevák naplní veľké očakávania, keďže ceny vstupeniek sa zrejme budú rátať v stovkách libier…