Ubytovanie od 40 libier na týždeň, blízko stanice metra, výborné vybavenie, s pripojením na internet.

Spoločnosť Bohemia World Ltd. pre Vás už niekoľko rokov ponúka v Londýne ubytovanie typu house-share v rodinných domoch, kde bývajú len Slováci a Česi. Ubytovanie „house-share“ znamená, že budete bývať v jednom dome spolu s ďalším ľuďmi a budete zdieľať niektoré spoločné priestory – napr. kuchyňu alebo kúpeľňu.


Ubytovanie blízko metra


Naše domy sa nachádzajú v tesnej blízkosti staníc metra, odkiaľ cesta do centra Londýna (na Oxford Circus) trvá 20 minút. Ubytovanie Vám ponúkame v týchto častiach Londýna: N17, E10, E17 a E11.


Žiadne preplnené domy


Každý náš dom má 4 až 5 miestností s jednou, dvoma či troma osobami. V každom dome je nanajvýš jedna miestnosť s tromi osobami na izbe (výnimočne sú dve takéto miestnosti v jednom dome). Aby naše domy neboli preplnené, na našich domoch nie sú miestnosti so štyrmi či nebodaj viacerými nájomníkmi. Mnohé agentúry ponúkajú ubytovanie na takto preplnených domoch, Bohemia World vám však garantuje komfort bývania bez preplnených domov.


Garancia spoločného ubytovania pre páry alebo priateľov


Ak chcete bývať spolu ako pár alebo dvojica či trojica priateľov, môžeme pre vás zabezpečiť spoločné ubytovanie na jednej izbe. Garantujeme vám, že nebudete bývať každý zvlášť. V opačnom prípade budete u nás bývať zadarmo až do chvíle, kým pre vás nenájdeme spoločné ubytovanie.


Vybavenie našich domov


V každom dome máte k dispozícii nasledujúce vybavenie:  • práčka
  • dve chladničky
  • mikrovlnka
  • žehlička
  • žehliaca doska
  • kompletne zariadená kuchyňa: rýchlovarná kanvica, toastovač, hriankovač, hrnce, taniere, príbory, riad, poháre, atď.
  • nábytok
  • internet a TV (v takmer všetkých domoch).

Každý náš dom má aj svoju malú záhradu.


Príďte sa pozrieť, napíšte alebo zavolajte!


Sidlime v Londýne na 306-308 Chamber House, Hoe Street, London E17 9PX (pozrite si to na mape). Otvorené máme od od 09.00 do 16.00.


Zavolajte nám na pevnú linku do kancelárie na 020-85-211-399 alebo na mobil 0778-250-4200 alebo 0792-019-3811 alebo 0788-653-8520. Na všetkých číslach sa dohovoríte po slovensky a po česky!


Ubytovanie si môžete vopred pozrieť!


Podrobnosti nájdete aj na našej webstránke www.bohemiaworld.sk (alebo v češtine na www.bohemiaworld.cz).